CERTILOOP PRSE 2024 Fuarında!

Plastik Geri Dönüşümü alanında son gelişmeleri takip edebileceğiniz Plastics Recycling Show Europe (PRSE) 2024 etkinliğinde CERTILOOP, önemli bir katılım gerçekleştirdi. İşte etkinlikten öne çıkanlar:

Önemli Ziyaretçiler ve Destek
Rotterdam Ticaret Ataşemiz Veysel Parlak ile PAGÇEV Başkanı Yavuz Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri de standımızı ziyaret ederek sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm çalışmalarımıza verdikleri destekleri gösterdiler. Kendilerine minnettarız.

Özel Ziyaretçilerle Keyifli Sohbetler
EuPC Direktörü Bernard Merkx ve Petcore Direktörü Roberto Bertaggia'nın da aralarında bulunduğu özel konuklarımızla standımızda değerli görüşmeler gerçekleştirdik. Plastik endüstrisinin geleceği üzerine yoğun bir etkileşim yaşadık ve katılan herkese teşekkür ederiz.

PRSE Fuarının Sonuçları
PRSE Plastik Geri Dönüşüm Fuarı, CERTILOOP  olarak plastik geri dönüşüm endüstrisinin sertifikasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla katıldığımız önemli bir etkinlik oldu. Bizi ziyaret eden herkese teşekkür ediyoruz.

Bu etkinlikler, sürdürülebilirlik alanında atılan adımları ve plastik geri dönüşüm endüstrisinin geleceği için yapılan çalışmaları vurgulamaktadır. Daha fazla bilgi için sosyal medya hesaplarımızı veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.